Ukončení.
Svět dětí
   V tomto krátkém povídání Vám rádi představíme naší firmu , organizátorky našich akcí a v podstatě se dozvíte vše o tom jak jsme vznikali.
Renata a Angelika
Foto rodiny.

Zvláštní shoda náhod nebo osud ?

   Obě mají ukončené středoškolské vzdělání , obě je učarovalo zdravotnictví - práce , pomoc nemocným a postiženým dětem a dospělým. Z nemocničního prostředí je po několika letech odvedlo narození dcer Dominiky a Dity. Teprve v příjemném období mateřské dovolené se jejich cesty zkřížily a to díky tomu , že se Angelika přestěhovala do Náchoda .
   V Třinci téměř celý rok Angelika navštěvovala kurzy kojeneckého plavání jako maminka se svou dcerou Dominikou . Zde již začínala sbírat cenné zkušenosti a základy pro svou budoucí práci. Činnost , dovednost a aktivita malých dětí se jí tak zalíbila , že neváhala a rozhodla se absolvovat rekvalifikační kurz plavání kojenců , batolat a dětí předškolního věku. S těmito myšlenkami přijela do Náchoda a pomalu začal vznikat nápad :"Proč neplavat i v tomto nádherném kraji ?". Od nápadu je sice jen malý kousek k jeho vyslovení , avšak obrovský kus cesty k jeho realizaci.
   Pomalu ale jistě se do myšlenky realizovat kojenecké plavání vkládá Renata . Její aktivita a schopnost rychle reagovat , rychle se učit a hlavně její vztah k dětem nastartovalo otázku :"Proč ne ?". Renatě stačilo absolvovat rekvalifikační kurz kojenců ,batolat a dětí předškolního věku a krok po krůčku se začínalo . Bylo to náročné nejen pro práci samotnou , ale hlavně proto , že doma se jim batolili dvouletí kluci Pavel a Petr. Každá dvě malé děti a obrovský projekt v hlavě . Díky neocenitelné podpoře svých manželů a rodičů si v současné době mohou obě říci , že nepracují , ale hrají si s dětským úsměvem a jejich fantazií a přijímají neodolatelnou dětskou upřímnost i celý "Svět dětí".

   Své dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup nabízíme všem , kteří chtějí nahlédnout do "Světa dětí".
Ukončení.