Logo Nové Město n. M.
 
Děkujeme městu Nové Město nad Metují za finanční podporu plaveckého oddílu.
 
 

Logo MŠMT

Podpora Ministerstva školství a mládeže plaveckému oddílu Nové Město n. M.

Vážení sportovní příznivci, dovolujeme si Vás informovat, že v roce 2019 obdržel PONMM, z.s. – plavecký oddíl neinvestiční dotaci na rok 2019 z programu státní podpory sportu – „Můj klub“, pro projekt „Projekt PONMM, z.s. – podpora plaveckého oddílu“ , evid. číslo SPORT-2-B-2660/2019. Předmětem poskytnuté dotace je úhrada části nákladů na činnost mládežnických družstev – nájemné sportoviště, doprava a cestovné , startovné a další náklady spojené s činností oddílu.

Logo ČSPS

 

Děkujeme ČSPS za finanční podporu plaveckého oddílu.

 

 

Logo Královehradecký kraj

Podpora Královehradeckého kraje plaveckému oddílu Nové Město n. M.

Vážení sportovní příznivci,
dovolujeme si Vás informovat, že v roce 2019 obdržel PONMM, z.s. – plavecký oddíl dotaci z rozpočtu Královéhradeckého kraje ve výši 30 000 Kč na projekt s názvem „Plavecký oddíl PONMM, z.s. – podpora dětí a mládeže 2019“, č. projektu 19SPTU2-0030.
Předmětem poskytnuté dotace je úhrada části nákladů na činnost plaveckého oddílu – nájemné sportoviště a pořízení sportovního vybavení.
Z poskytnuté dotace byla uhrazena část nákladů na nájemné sportoviště– bazénu a plaveckých drah, na pořízení sportovního vybavení pro mládež – plavecké ploutve, plavecké pomůcky pro nácvik plaveckých stylů.
Více informací naleznete zde .